Dom na Piaskowej Górze

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny i funkcjonalny i dom w zabudowie szeregowej usytuowany w rewelacyjnej lokalizacji niskiej zabudowy na Piaskowej Górze.

Dom posiada miejskie ogrzewanie, przestronny garaż i piękną, ogrodzoną działkę. Na parterze domu znajduje się elegancki salon z wyjściem na taras, kuchnia, osobne wc oraz przedpokój. Na piętrze, na które prowadzą eleganckie drewniane schody mieszczą się cztery niezależne, przestronne i bardzo przytulne pokoje - z jednego jest wyjście na balkon, łazienka oraz przedpokój. Na podłogach parkiet oraz gres, łazienka i wc wykończone glazurą.

Wyjątkowym atutem domu jest jego usytuowanie i lokalizacja oraz wyjątkowa uroda oraz możliwości adaptacyjne wnętrz. 

Cena do negocjacji.

Zapraszam na bezpłatną prezentację. 
Agent prowadzący: Paweł Pilecki tel. 605 067 700

ZAMIESZCZONE NA NASZYCH STRONACH OFERTY NIE STANOWIĄ OFERT W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO, A ZAWARTE W NICH DANE MAJĄ JEDYNIE CHARAKTER INFORMACYJNY. WRAZ Z KLIENTEM UCZESTNICZYMY W PRZEKAZANIU NIERUCHOMOŚCI I PRZYGOTOWUJEMY WSZYSTKIE NIEZBĘDNE DOKUMENTY, TAK ABY TRANSAKCJA NOTARIALNA I KREDYTOWA ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI PRZEBIEGAŁA SZYBKO I RZETELNIE. BIURO NASZE PROWADZI RÓWNIEŻ KOMPLEKSOWĄ BEZPŁATNĄ OBSŁUGĘ W ZAKRESIE POŚREDNICTWA W UZYSKANIU KREDYTÓW HIPOTECZNYCH. WSPÓŁPRACUJEMY Z WIELOMA BANKAMI, CO UMOŻLIWIA NAM PRZEDSTAWIENIE NAJLEPSZEJ OFERTY DOSTOSOWANEJ DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTA.

Powrót do listy

dom 130,00 m2

dom piętrowy
410 000 zł
(3 154 zł/m2)